Ubytování s dětmi

Chtěli byjste strávit dovolenou s dětmi tam, kde byjste měli zázemí jako doma a navíc se o Vás skvěle postarali? Vyzkoušejte služby našeho Baby Friendly hotelu.

Baby friendly hotel

Značka „Baby Friendly“ znamená být přátelský k dětem , tedy poskytovat takové služby či produkty, které umožňují vyžití pro rodiny s dětmi.

Dětské postýlky

Nechce se Vám tahat s cestovní postýlkou, nebo ji už prostě do zaplněného auta nevměstnáte. Nevadí, my Vám ji za drobný poplatek zapůjčíme.

 

 

Hlídání dětí

Dětské hřiště

Ve vzdálenosti 200 m je veřejné dětské hřiště Pece pod Sněžkou, kde jsou všechny děti vítány. Monkey Park - lanové centrum, skluzavky a Relax Park je vzdálen cca 200m a poskytne Vám zábavu a nevšední zážitky.

Vyhřívaný bazén

Po náročném dni, kdy máte v nohou nejeden kilometr, není nic lepšího než se osvěžit ve wellness centru s bazénem, vířivkou a saunou v nedalekém Hotelu Horizont****.

Dětská jídla

Dbáme na to, aby strava pro děti byla dostatečně vyvážená, díky četné návštěvnosti škol v přírodě a lyžařských kurzů máme s sestavováním dětského menu potřebné zkušenosti. Pokud Vaše dítko je odkázáno na některou z diet, nevadí, i s tím si dokážeme hravě poradit. Nejen pro mlsné dětské jazýčky má „pan šéfkuchař“ připravenou nejednu laskominu.

Dětské židličky, sedáky na židle

Pro lepší pohodlí dětských strávníků, jsou Vám v jídelně k dispozici dětské židličky, či podsedáky.

Výtvarná dílnička

Zde mohou děti rozvinout své malířské schopnosti, či kreativitu při výrobě „čehokoliv“. Výtvarná dílna je hojně využívána při nepřízni počasí. 

Dětský koutek

A co děti, mají si kde hrát? U nás rozhodně ANO! Dětský koutek se spoustou hraček naleznete v restauraci. Takhle máte možnost mít své děti vždy na očích a vychutnat si dobrou kávu s domácím dezertem.

Výchova k ekologii

My třídíme na odpad a snažíme se o to, aby v tom i mladší generace pokračovaly, na jednotlivých patrech naleznete barevně označené koše na tříděný odpad.

Nočník a dětská vanička

Zapomněli jste např. některou z těchto věcí doma? Nevadí, rádi Vám ji zapůjčíme.

Deskové a stolní hry

Ochotný personál baru, Vám v případě zájmu, rád zapůjčí nějakou karetní, či deskovou hru. Pro odrostlejší děti nabízíme stolní fotbal.

Program pro děti

Lednice a mikrovlnná trouba

Jsou volně přístupné a naleznete je v hotelové jídelně.

Nekuřácký hotel

Celý interiér hotelu je samozřejmě NEKUŘÁCKÝ (mimo kuřácké balkony).

icon-bell

Rezervace

Tel. (+420) 732 518 747 
(v době 8:00 - 20:00)
hotelmajpec@gmail.com


Pec pod Sněžkou

Počasí Pec pod Sněžkou - Slunečno.cz