Stravování, oslavy, služby

Snídaně 8:00 – 9:30

Jsou kontinentální servírované. Snídaně podáváme pouze na restauraci. Káva a čaj jsou k dispozici pouze po dobu snídaní.

Obědy 12:00 – 14:00

Výběrem ze dvou variant, která se vybírají den předem u večeří na určeném místě (formuláře naleznete na stole po levé straně při příchodu do restaurace, ve formuláře se naleznete pod číslem pokoje). Místo oběda si můžete zvolit obědový balíček ( pro pohodlnost při delším výletu – nemusíte se vracet na oběd).

Večeře 18:00 - 20:00

Opět výběrem ze dvou variant. Postup je stejný s výběrem obědů.

Při příchodu na snídani, oběd čí večeři se prosím usaďte ke stolu označeném číslem Vašeho pokoje.

Oslavy

Můžeme Vám nachystat slavnostní večeři i oběd. Jídlo si můžete vybrat z našeho Jídelního lístku popř. Vám vyjdeme vstříc jinými pokrmy. Na přání jsme ochotni upéci dort či připravit sladkou tečku na závěr oslavy. (ceny za služby se řídí platným ceníkem)

Pokud máte omezení v některých potravinách (bezlepková dieta, vegetariánství či apod.) informujte nás abychom Vám vyhověli při stravování. U bezlepkové diety si hosté vozí vlastní pečivo popř. těstoviny.

V restauraci se nachází mikrovlnná trouba pro ohřev jídel pro naše nejmenší klienty.

Školní pobyty

Příprava odpoledních svačinek a celodenního pitného režimu je zajištěna. (ceny za služby se řídí platným ceníkem).
Nabízíme i ubytování pro firemní akce. Vše záleží na požadavcích klienta.

Doplňkové služby

Tyto služby naleznete na hotelové recepci. K prodeji jsou věci denní potřeby, které jste si zapomněli vzít s sebou a suvenýry. V nabídce naleznete např.: mapy, zubní kartáčky, pasty, tampóny, dámské hyg.vložky, kondomy, holítka apod.

Zákaz kouření

Celý objekt je výhradně nekuřácký. Přísný zákaz platí i pro kouření z okna nebo v koupelně pod ventilací :-) Při zjištění porušení zákazu kouření Vám bude naúčtována pokuta 2000 Kč za kompletní vyčištění pokoje. Kouření je možné pouze před hlavním vchodem, na parkovišti nebo zahrádce, kde jsou umístěny popelníky.

icon-bell

Rezervace

Chcete-li provést rezervaci, zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Sdělíme Vám aktuální obsazenost.

Tel. (+420) 732 518 747 
(v době 8:00 - 20:00)
hotelmajpec@gmail.com


Pec pod Sněžkou

Počasí Pec pod Sněžkou - Slunečno.cz