Pokoje

Nově vybavené pokoje

Pokoje jsou na sezónu 2016/17 nově vybavené novými matracemi, rošty, peřinami, polštáři, povlečením a osuškami.

Úklid pokojů 

Základní úklid během pobytu je k doptání na recepci: vynesení odpadkového koše, doplnění mýdla a toaletního papíru a výměna ručníků.

Internet – WiFi

Celý hotel včetně pokojů a zahrady je pokryt wifi signálem pro připojení k internetu. Při potížích s přístupem na internet kontaktujte recepci hotelu.
Dostupné sítě: Hotel_Maj, Hotel_maj, Maj-restaurace (výběr dle intenzity signálu)
Heslo: 12345678

TV

Na každém pokoji je k dispozici TV.

Topení

Všechny pokoje jsou vybaveny termostatickou hlavicí na topných tělesech, která umožňuje nastavení teploty dle Vašeho přání.
* - netopí, 1 - 2 = 18°C, 3 = 20°C, 4 - 5 = 22°C a více. Topný systém je v provozu vždy, když klesne venkovní teplota pod 15°C . Je-li Vám i přes to na pokojích zima, kontaktujte personál recepce. Rádi topný systém nastavíme na vyšší teplotu.

Škody

Prosíme všechny hosty aby se nebáli nám říct o případné způsobené škodě. Vše se dá vyřešit zavčas a v klidu. Jeden příklad za všechny: podaří-li se nám vylít červené víno či kávu do postele, na koberec či na povlečení, oznamte nám to prosím co nejdříve. Lůžkoviny vyměníme a dáme vyprat, koberec chemicky vyčistíme. Neodstraní-li se toto znečištění včas, vzniká zbytečná škoda, která je nenávratná a již neodstranitelná. Veškerý nábytek na pokoji má své účelové místo, proto s ním prosím nemanipulujte.

icon-bell

Rezervace

Tel. (+420) 732 518 747 
(v době 8:00 - 20:00)
hotelmajpec@gmail.com


Pec pod Sněžkou

Počasí Pec pod Sněžkou - Slunečno.cz