Adrenalinové zážitky

Horská bobová dráha

Bobová dráha je dlouhá 900m, na její vrchol se přepravíte vlekem. Dvoumístný speciální bob vhodný i pro rodiče s dětmi dosahuje rychlosti až 40 km/h, ale díky ovladači si sami můžete určovat tempo sjezdu. V některých místech pak jedete i 8 metrů nad zemi.

Obří skluzavky

Tři nerezové skluzavky, každá o délce cca 55 metrů jsou určené nejen pro děti, ale i pro dospěle. Dolů se jezdi na speciálních klouzacích, takže nehrozí žádné poškozeni oblečeni.

Jízda na kladce - FLY

Zažijte opravdovou adrenalinovou zábavu s FLY. Dva úseky přejezdu Bukového údolí o délce 220 a 120 metrů jsou ve výšce 15 metrů. Nastup na přejezd a vystup najdete přímo v centru Relaxparku.

Trampolíny

Překonejte gravitaci! Na každou trampolínu se vejde až osm děti i dospělých do váhy 70 kg.

Lanové centrum - Monkey park

Park se skládá z 22 po sobě jdoucích lanových překážek včetně 4 přemostění (přejezdů). Vstup do Monkey parku je povolen pro děti a dospěle od 140 cm a výhradně po absolvování speciální instruktáže odborným personálem parku. Nabídku doplňuje horolezecká stěna, lukostřelba pro děti i dospěle, půjčovna horských kol a terénních koloběžek.

Motorové koloběžky

Zajímavou atrakcí je i možnost zapůjčení motorových koloběžek. Bez námahy Vás koloběžka vyveze až na vrcholky a zpět. Koloběžka je snadno ovladatelná a k jízdě na ní není třeba žádného řidičského oprávnění. Půjčovna se nachází v přízemí Pensionu u Bláhů v Peci pod Sněžkou (u hlavní silnice směrem ke sjezdovce Javor).
Zapůjčení helem a cyklo map ZDARMA. Koloběžka je určena pouze pro 1 osobu. Půjčovné 200 Kč na den pro vozíky za koloběžku pro 1 nebo 2 děti. V ceně půjčovného nejsou zahrnuty PHM.

icon-bell

Rezervace

Tel. (+420) 732 518 747 
(v době 8:00 - 20:00)
hotelmajpec@gmail.com


Pec pod Sněžkou

Počasí Pec pod Sněžkou - Slunečno.cz